Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Ekspert ds. Sprzedaży Usług Rekrutacyjnych

Ref. nr 193937/8571
Dla naszego Klienta, jednej z najlepszych agencji rekrutacyjnych w Polsce, szukamy kandydata na stanowisko Eksperta ds. Sprzedaży Usług Rekrutacyjnych.
Warsaw (mazowieckie)
Location
Human Resources
Job title
Specialist
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Katarzyna Wręga
Consultant

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i projektów rekrutacyjnych,
  • nawiązywanie i rozwój współpracy z klientami,
  • umawianie i odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami,
  • samodzielne zawieranie umów,
  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w modelu 360 (metodą search & selection oraz executive search),
  • samodzielne prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
  • analiza i research rynku,
  • dbanie o wizerunek firmy i jakość świadczonych usług.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w obszarze sprzedaży usług B2B (mile widziane usługi HR),
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wysoki poziom samodzielności i decyzyjności,
  • wysoka proaktywność w działaniu,
  • silne zorientowanie na potrzeby klienta,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Oferta obejmuje:

  • praca w modelu hybrydowym,
  • platforma kafeteryjna MyBenefit,
  • prywatna opieka medyczna,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • praca w młodym i zmotywowanym zespole.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Łomianki (mazowieckie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie), Wroclaw (dolnośląskie)
Warsaw (Polska)
Warsaw (mazowieckie), Lodz (łódzkie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie), Wroclaw (dolnośląskie), Gdansk (pomorskie)