Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Specjalista ds. Marketingu z językiem niemieckim

Ref. nr 193699/8314
Dla naszego Klienta, dostawcy rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE), aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalista ds. marketingu z językiem niemieckim.
Warsaw (mazowieckie)
Location
Marketing
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
German
Required language
Anna Klimczuk
Consultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie materiałów marketingowych i handlowych w wersjach BTL i digital,
  • zarządzanie treściami na SOME i stronie www,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy, w szczególności z działem sprzedaży,
  • analizowanie efektywności działań, rekomendowanie działań optymalizacyjnych,
  • monitoring rynku oraz obecności działań konkurencji,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (drukarnie, biura tłumaczeń, agencje reklamowe),
  • zarządzanie budżetem marketingowym.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – poziom C1 – warunek konieczny,
  • minimum 2 lata doświadczenia w marketingu lub trade marketingu,
  • bardzo dobra znajomość pakiet MS Office (w szczególności Word, Excel, Power Point),
  • samodzielność działania i kreatywność,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy własnej, wielozadaniowość.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie zespołu profesjonalistów,
  • szkolenia rozwojowe,
  • pakiet benefitów: karta sportowa oraz prywatna opieka medyczna.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Cracow (małopolskie)
małopolskie (małopolskie), śląskie (śląskie), łódzkie (łódzkie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Gdansk (pomorskie)