Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

Ref. nr 193671/8312
Dla naszego Klienta producenta wysokiej jakości sprzętu medycznego jednorazowego użytku poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej.
Warsaw (mazowieckie)
Location
Life Sciences
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
Required language
Kinga Derewońko
Consultant

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów firmy,
  • zarządzanie relacjami z klientami zagranicznymi,
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • bieżąca obsługa klientów, nadzór oraz realizacja zamówień,
  • udział w międzynarodowych konferencjach.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w zespole specjalistów w swoim obszarze.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie), Wroclaw (dolnośląskie), Gdansk (pomorskie), Poznan (wielkopolskie), Rzeszów (podkarpackie), Białystok (podlaskie), Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie), Szczecin (zachodniopomorskie), Lublin (lubelskie), Olsztyn (warmińsko-mazurskie), Gorzów Wielkopolski (lubuskie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie)
małopolskie (małopolskie)