Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Product Manager

Ref. nr 193542/8186
Dla naszego Klienta, firmy z obszaru telekomunikacji, poszukujemy kreatywnego Produkt Managera, którego obowiązkiem będzie utrzymywanie i rozwój nowych produktów i linii biznesowych.
Warsaw (mazowieckie)
Location
Information Technology, Project Management
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
Required language
Dominika Radziwonka
Consultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie portfelem produktów,
  • zarządzanie cyklem życia produktu na road-mapie produktowej,
  • analiza rynku telekomunikacyjnego,
  • zarządzanie ceną i marżowością usług,
  • rozwój nowych produktów i linii biznesowych,
  • współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi interesariuszami.

Wymagania:

  • 5-letnie doświadczenie w obszarze współpracy międzyoperatorskiej – rozwój i świadczenie usług, realizacja projektów (wdrożenia produktów),
  • potwierdzona doświadczeniem zawodowym znajomość rynku telekomunikacyjnego, produktów rynku dostępu do Internetu, transmisji danych i infrastruktury oraz specyfiki segmentów biznesowego i indywidualnego,
  • doświadczenie w zarządzaniu ofertą hurtową (najlepiej regulowaną) i portfelem produktów międzyoperatorskiego rynku telekomunikacyjnego,
  • prawo jazdy,
  • MS Office (gł. Excel),
  • płynny angielski (min. C1).

Oferta obejmuje:

  • umowa o pracę (bez okresu próbnego),
  • wynagrodzenie podstawowe plus bonus,
  • ubezpieczenie na życie,
  • opieka zdrowotna,
  • narzędzia: laptop, telefon, samochód,
Application
Send us your CV

Similar job offers

Warsaw (mazowieckie), Lodz (łódzkie), Poznan (wielkopolskie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Wroclaw (dolnośląskie), Kielce (świętokrzyskie), Rzeszów (podkarpackie), Lublin (lubelskie)
Poznan (wielkopolskie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Wroclaw (dolnośląskie), Polska (Polska)