Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Asystent ds. HR z językiem angielskim

Ref. nr 193257/7902
Dla naszego klienta, firmy z Wielkiej Brytanii oferującej usługi finansowo-kadrowe, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Asystenta ds. HR z językiem angielskim. Rola ta obejmuje różnorodne zadania administracyjne, związane z rozliczaniem płac, zarządzaniem umowami, aktualizacją danych, obsługą klienta czy fakturowaniem. Jest to wyjątkowa okazja do rozpoczęcia kariery w międzynarodowym środowisku, w nowo powstałym biurze w Krakowie. Firma zapewnia pełne przeszkolenie.
Cracow (małopolskie)
Location
Accounting & Finance, Human Resources, Customer Service, Office & Business Support
Specialization
Assistant
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Radosław Oksiuta, Monika Pocałujko
Consultant

Opis stanowiska:

  • weryfikacja ewidencji czasu pracy, przygotowywanie kalkulacji nadgodzin,
  • wsparcie zespołu w zakresie przygotowywania listy płac i naliczania wynagrodzeń,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej klientów, kontrola poprawności i kompletności danych w systemie,
  • udzielanie informacji dotyczących spraw kadrowych poprzez telefon, mail oraz czat online,
  • wsparcie finansowo-księgowe klientów, przygotowywanie zestawień i raportów,
  • codzienna współpraca z zespołem zlokalizowanym w Wielkiej Brytanii.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z klientami i pracownikami z Wielkiej Brytanii,
  • motywacja i chęć do nauki,
  • samodzielność, terminowość i dobra organizacja czasu pracy,
  • praktyczna znajomość programów Outlook, Word, Excel,
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie np. w obsłudze klienta czy administracji,
  • nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w księgowości/HR/kadrach i płacach - firma zapewnia kompleksowe szkolenia.

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, kameralnej firmie,
  • możliwość rozwoju kompetencji i nabycia nowych umiejętności,
  • po zakończeniu szkolenia - możliwość pracy w trybie hybrydowym,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • biuro w ścisłym centrum Krakowa,
  • wspierającą, życzliwą atmosferę w pracy.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Warsaw (mazowieckie), Błonie (mazowieckie)
Warsaw (mazowieckie), Lodz (łódzkie), Poznan (wielkopolskie)
Poznan (wielkopolskie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Wroclaw (dolnośląskie), Kielce (świętokrzyskie), Rzeszów (podkarpackie), Lublin (lubelskie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie)
Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie), Wroclaw (dolnośląskie)