Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Kierownik Obszaru Produkcyjnego

Ref. nr 192875/7549
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Obszaru Produkcyjnego.
Częstochowa (śląskie), Piotrków Trybunalski (łódzkie), Bełchatów (łódzkie)
Location
Engineering and Manufacturing
Specialization
Manager
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Marzena Niedopad
Consultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołami produkcyjnymi,
  • raportowanie do Managera Produkcji,
  • dbanie i promowanie kultury bezpieczeństwa,
  • zarządzanie zmianami w organizacji,
  • wprowadzanie kultury eliminacji strat i ciągłego doskonalenia,
  • monitorowanie wyników, planów oraz ich wizualizacja,
  • usprawnianie procesów organizacyjnych, produkcyjnych,
  • współpraca ze wszystkimi działami fabryki i organizacjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • umiejętność współpracy w zespole i dobra komunikacja,
  • umiejętność podejmowania decyzji w zakresie swoich zadań oraz rozwiązywania problemów,
  • nastawienie na ciągłe doskonalenie i poszerzanie wiedzy o produkcie i procesie,
  • znajomość technik rozwiązywania problemów (np. 5 Why, Fishbone, 4M itp.),
  • znajomość standardów i narzędzi produkcyjnych (np. GMP, 5S, SMED, PokaYoka).

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uczestniczenia w rozruchu nowoczesnego zakładu produkcyjnego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity pozapłacowe takie, jak ubezpieczenie na życie, abonament medyczny, ZFŚS,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Kleszczów (łódzkie) (łódzkie)
Lodz (łódzkie), Aleksandrów Łódzki (łódzkie)
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Warsaw (mazowieckie)
Wroclaw (dolnośląskie)
Radom (mazowieckie), Węgrów (mazowieckie)