Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Specjalista ds. Płac (dla spółki niemieckiej)

Ref. nr 191933/6724
Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z obszaru automotive, poszukujemy doświadczonych osób, które dołączą do lokalnego zespołu ds. płac, obsługującego w ramach grupy procesy payrollowe dla spółki niemieckiej.
Wroclaw (dolnośląskie), Polkowice (dolnośląskie)
Location
Accounting & Finance, Human Resources, Shared Service Centers
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
German
Required language
Kacper Wurszt
Consultant

Opis stanowiska:

  • realizacja rozliczeń w ramach grupy dla spółki niemieckiej (ok. 2500 osób), zgodnie z przepisami prawa niemieckiego i zbiorowymi oraz indywidualnymi postanowieniami umownymi,
  • realizacja zadań związanych z przekazywaniem danych dotyczących podatku od wynagrodzeń do organów podatkowych lub pracowników,
  • przetwarzanie korekt okresów, które zostały już rozliczone,
  • weryfikacja podstaw naliczania uprawnień do świadczeń, takich jak zasiłek chorobowy, przejściowy, z tytułu obrażeń, macierzyński i chorobowy, w tym uprawnienia do zasiłku oraz uwzględnienie ich w zestawieniach miesięcznych,
  • nadzorowanie audytów podatkowych w zakresie księgowości płacowej w systemie księgowym IPS,
  • przeprowadzanie procedury zgłoszeniowej w ZUS (DEUEV),
  • nadzorowanie kontroli podatkowych w instytucjach zabezpieczenia społecznego i stowarzyszeniach zawodowych,
  • analizowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie zautomatyzowanego zarządzania czasem i rozliczania płac.

Wymagania:

  • doświadczenie (min. 3-5 lat) w zakresie zadań wymienionych powyżej,
  • doświadczenie w pracy w ramach SSC lub dużej globalnej struktury,
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2), j. angielski będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność rozmowy z trudnym klientem, komunikatywność, asertywność,
  • doświadczenie pracy w systemie SAP lub innym ERP w zakresie płac,
  • otwartość do podróży służbowych.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w stabilnej, międzynarodowej organizacji, jeden z liderów branży,
  • pakiet benefitów,
  • pakiet relokacyjny.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Gorzów Wielkopolski (lubuskie)
Cracow (małopolskie)
Poznań (okolice) (wielkopolskie)
Warsaw (mazowieckie)