Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

PHP Developer

Ref. nr 191953/6717
Dla naszego Klienta, innowacyjnego przedsiębiorstwa produkcyjnego działającego w 17 krajach na świecie, poszukujemy PHP Developera do wrocławskiej siedziby firmy. Możliwość współpracy 100% zdalnej.
Wroclaw (dolnośląskie)
Location
Information Technology
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
Required language
Anna Prokopowicz, Szymon Stempkowski
Consultant

Opis stanowiska:

  • projektowanie, wdrożenie i rozwój aplikacji PIM w oparciu o PimCore,
  • dostarczanie wysokiej jakości kodu zgodnie z przyjętymi wytycznymi,
  • wsparcie w procesach analitycznych,
  • zaangażowanie w dzielenie się wiedzą,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenie w roli PHP Developera,
  • bardzo dobra znajomość PHP 7, Symfony 3/4,
  • umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych,
  • znajomość platformy PimCore (PIM) - mile widziana,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na zmiany i naukę nowych rozwiązań,
  • umiejętność nawiązywania relacji oraz współpracy z innymi działami – także z biznesem,
  • zaangażowanie i pozytywnego nastawienie.

  • pracę w dynamicznym środowisku w międzynarodowych strukturach firmy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • budżet szkoleniowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach całej grupy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • dofinansowanie do kursów językowych.
Application
Send us your CV