Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Specjalista ds. sprzedaży ze znajomością języka rosyjskiego

Ref. nr 191922/6694
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży technologicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży ze znajomością języka rosyjskiego.
małopolskie (małopolskie)
Location
Information Technology, Marketing, Customer Service, Sales
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
Russian
Required language
Monika Pocałujko
Consultant

Opis stanowiska:

  • aktywne inicjowanie kontaktu z obecnymi klientami w celu rozpoznania i zrozumienia ich potrzeb,
  • udzielanie pełnych i rzetelnych informacji dotyczących aktualnych rozwiązań marketingowych oraz możliwości udoskonalenia kampanii reklamowych,
  • prowadzenie aktywnej sprzedaży optymalnych ulepszeń strategii reklamowych klientów,
  • utrzymywanie pozytywnych, długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
  • realizacja kluczowych wskaźników efektywności (KPI).

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego w mowie i piśmie,
  • ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktu,
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne oraz sprzedażowe,
  • chęć rozwoju w obszarze nowych technologii oraz kampanii reklamowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy i dokładność,
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży.

Oferta obejmuje:

  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport,
  • praca zdalna w elastycznych godzinach,
  • przyjazne, międzynarodowe środowisko pracy,
  • liczne szkolenia i kursy,
  • umowa o pracę, pakiet świadczeń socjalnych.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie), Wroclaw (dolnośląskie)
Polska (Polska)
Lodz (łódzkie), Stryków (śląskie)
Gliwice (śląskie)
Skawina (małopolskie), Polska (Polska)
pomorskie (pomorskie)
Wroclaw (dolnośląskie), Wrocław (okolice) (dolnośląskie)