Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Developer baz danych MS SQL

Ref. nr 191927/6690
Dla naszego Klienta, lidera rynku z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Developera Baz Danych MS SQL.
Warsaw (mazowieckie)
Location
Information Technology
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
Required language
Szymon Stempkowski
Consultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie baz danych, widoków oraz kwerend,
  • przygotowywanie, wdrażanie i dokumentowanie procesów pozyskiwania danych w oparciu o SQL Server Integration Services,
  • tworzenie i monitorowanie zadań przetwarzania danych w MSSQL Agent,
  • przygotowywanie wizualizacji i wsparcie key userów Qlikview w przygotowywaniu wizualizacji,
  • opracowanie i przygotowanie pulpitów menadżerskich,
  • przygotowywanie i przetwarzanie danych do analiz na potrzeby pracowników,
  • wsparcie w zakresie narzędzi pokrewnych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość Visual Studio w modelowaniu procesów ETL,
  • dobra znajomość T-SQL,
  • znajomość procesów ETL,
  • zaawansowana znajomość Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • benefity: Multisport, Multikafeteria, opieka medyczna Premium, ZFŚS,
  • zgrany zespół współpracowników,
  • nieograniczony dostęp do słonych przekąsek.
Application
Send us your CV