Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Specjalista ds. HR

Ref. nr 191858/6630
Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. HR.
Trzebnica (okolice) (dolnośląskie)
Location
Human Resources, Project Management
Specialization
Position level
permanent
Contract type
English, German, Polish
Required language
Rafał Związek
Consultant

Opis stanowiska:

  • prowadzenie wyspecjalizowanych projektów rekrutacyjnych,
  • tworzenie akt personalnych pracowników,
  • współpraca z agencjami zewnętrznymi (pośrednictwo pracy, headhunting),
  • zamieszczanie ofert pracy na portalach ogłoszeniowych,
  • prowadzenie dokumentaji pracowniczej,
  • planowanie rozwoju kadr.

Wymagania:

  • min. 2 lata na stanowiskach związanych z miękkim HR'em,
  • wykształcenie wyższe,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista,
  • kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • znajomość zagadnień employer brandingowych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta obejmuje:

  • pracę w zaangażowanym zespole,
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem branży,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, możliwość dołączenia do ubezpieczenia, szkolenia językowe),
  • premie świąteczne i dopłaty do wypoczynku.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Wroclaw (dolnośląskie), Polkowice (dolnośląskie)
Warsaw (mazowieckie)
Katowice (śląskie), śląskie (śląskie)
mazowieckie (mazowieckie), łódzkie (łódzkie)
Lodz (łódzkie), mazowieckie (mazowieckie)
Warsaw (mazowieckie), Wroclaw (dolnośląskie), Poznan (wielkopolskie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie), Wroclaw (dolnośląskie)
Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie), Wroclaw (dolnośląskie)