Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Koordynator budowy sieci światłowodowej

Ref. nr 191762/6554
Dla naszego Klienta, dużej, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Koordynatora budowy sieci światłowodowej.
Lublin (lubelskie)
Location
Information Technology, Engineering and Manufacturing, Project Management
Specialization
Manager
Position level
permanent
Contract type
Polish
Required language
Roch Mitka
Consultant

Opis stanowiska:

  • nadzór nad zgodnością dokumentacji projektowej ze standardem wzorów dostarczonych przez Inwestora. Nadzór merytoryczny w niezbędnym zakresie,
  • nadzór nad obiegiem i archiwizacją dokumentacji projektowej,
  • nadzór nad utrzymaniem zgodności prac projektowych i wykonawczych z wytycznymi zwartymi  w dokumencie Standard budowy światłowodowej sieci FTTH,
  • nadzór nad obsługą materiałową projektu,
  • przygotowywanie raportów,
  • przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych prac projektowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • podstawowa znajomość Prawa Budowlanego oraz Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  • podstawowa znajomość programów wspomagania projektowania CAD,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne,
  • dużym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie projektowania sieci telekomunikacyjnych,
  • mile widziana znajomość systemów informacji przestrzennej QGIS.

  • pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi,
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy - umowa o pracę lub B2B,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego - indywidualnie dobrane szkolenia, uczestnictwo w innowacyjnych projektach,
  • szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz inne wypływające na komfort pracy w naszym biurze.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Warsaw (mazowieckie)
Nowa Wieś Lęborska (pomorskie)
Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)
łódzkie (łódzkie)
Wroclaw (dolnośląskie)
Katowice (śląskie), śląskie (śląskie)
mazowieckie (mazowieckie), łódzkie (łódzkie)
Wrocław (okolice) (dolnośląskie)
Lodz (łódzkie)
Wroclaw (dolnośląskie), Oleśnica (okolice) (dolnośląskie), Trzebnica (okolice) (dolnośląskie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Wroclaw (dolnośląskie)