Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Project Portfolio Manager

Ref. nr 191637/6449
Poszukujemy Kierownika w obszarze project managementu dla software house’u z Łodzi.
Lodz (łódzkie)
Location
Information Technology
Specialization
Manager, Director
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Anna Prokopowicz
Consultant

Opis stanowiska:

  • współudział w kreowaniu strategii rozwoju organizacji,
  • bezpośrednia współpraca z Zarządem spółki,
  • zarządzanie zespołem Project Managerów,
  • dbałość o przestrzeganie standardów pracy i jakość świadczonych usług,
  • zarządzanie zgłoszeniami projektów,
  • alokacja zasobów względem priorytetów,
  • nadzorowanie wartości biznesowej projektów,
  • zarządzanie ryzykiem,
  • identyfikowanie możliwych problemów i ograniczanie nieefektywności,
  • zarządzanie zmianami.

Wymagania:

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem Project Managerów,
  • doświadczenie w nadzorowaniu i prowadzeniu projektów w obszarze software developmentu,
  • umiejętność pracy w metodykach zwinnych, mile widziany Scrum,
  • doświadczenie w przygotowywaniu wycen i zarządzaniu budżetami projektów,
  • doświadczenie we współpracy z klientem zewnętrznym,
  • umiejętność przewodzenia zespołem,
  • doskonała zdolność do organizacji czasu pracy swojej i innych,
  • umiejętność myślenia w analityczny i krytyczny sposób,
  • zaangażowanie,
  • inicjatywa,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • otwartość na sporadyczne podróże służbowe (kilka wyjazdów / rok).

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy B2B,
  • możliwość pracy częściowo zdalnej (1 – 2 dni / tydzień),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MutiSport,
  • dużą decyzyjność i wpływ na kierunek rozwoju firmy,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Wroclaw (dolnośląskie)
mazowieckie (mazowieckie), łódzkie (łódzkie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Wroclaw (dolnośląskie)
Warsaw (mazowieckie)