Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Tech Developer

Ref. nr 191812/6380
Dla naszego Klienta, studia developerskiego zajmującego się tworzeniem rozwiązań na niemalże wszystkie platformy, poszukujemy Kandydatów do rozwoju silnika gry. Możliwa praca w 100% zdalna,
Katowice (śląskie)
Location
Information Technology
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
English, Polish
Required language
Anna Prokopowicz
Consultant

Opis stanowiska:

  • optymalizacja dla platform PC i konsol,
  • implementacja funkcjonalności dla platform PC i konsol,
  • debugowanie kodu i implementacja rozwiązań (programowanie niskopoziomowe),
  • projektowanie architektury.

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w roli Programisty w GameDevie,
  • udział w co najmniej 1 komercyjnym projekcie,
  • biegła znajomość języka C ++,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym – wyższy będzie mile widzianym atutem.

Mile widziane:

  • bardzo dobra znajomość silnika Unreal Engine 4,
  • bardzo dobre umiejętności w obszarze programowania silnika (renderowanie itp.),
  • pasja do gier.

Oferta obejmuje:

  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatne ubezpieczenie na życie i opiekę zdrowotną,
  • współfinansowanie kart Multisport,
  • lekcje angielskiego,
  • brak crunchy,
  • biuro przyjazne zwierzętom,
  • dofinansowanie udziału w konferencjach i warsztatach.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Wroclaw (dolnośląskie)
mazowieckie (mazowieckie), łódzkie (łódzkie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Wroclaw (dolnośląskie)
Warsaw (mazowieckie)