Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Manager Sprzedaży

Ref. nr 191456/6264
Dla naszego Klienta, wiodącego producenta tektury oraz opakowań, poszukujemy pracowników na stanowisko Managera Sprzedaży, który będzie odpowiedzialny za realizacje budżetu sprzedażowego na powierzonym obszarze.
Katowice (śląskie), Rzeszów (podkarpackie), Lublin (lubelskie)
Location
Engineering and Manufacturing
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
Required language
Krystian Nowak
Consultant

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż produktów oraz realizacja założonego budżetu w podległym regionie,
  • bezpośrednie spotkania z Klientami,
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie umów,
  • analizowanie potencjału rynku,
  • przygotowywanie raportów.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży opakowań w zakresie B2B,
  • proaktywność, nastawienie na sprzedaż,
  • dobra organizacja pracy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat B.

Oferta obejmuje:

  • pracę w atmosferze sprzyjającej rozwojowi,
  • samochód, laptop, telefon,
  • umowę o pracę w stabilnej w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dodatkowe benefity.
Application
Send us your CV

Similar job offers

mazowieckie (mazowieckie)
Twardogóra (dolnośląskie), Oleśnica (okolice) (dolnośląskie), Wrocław (okolice) (dolnośląskie)
Cracow (małopolskie), Niepołomice (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie)
Warsaw (mazowieckie)
Lubawa (warmińsko-mazurskie)
Wroclaw (dolnośląskie), Oleśnica (okolice) (dolnośląskie), Trzebnica (okolice) (dolnośląskie)
Oleśnica (dolnośląskie), Brzeg (dolnośląskie), Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)
Wągrowiec (wielkopolskie), Piła (okolice) (wielkopolskie)