Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Manager Produktu

Ref. nr 191304/6122
Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Managera Produktu.
Niepołomice (małopolskie)
Location
Engineering and Manufacturing, Sales
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Roch Mitka
Consultant

Opis stanowiska:

  • współtworzenie strategii sprzedaży produktów oraz opracowanie i prowadzenie polityki cenowej dla danego produktu,
  • opracowanie warunków współpracy oraz negocjacje z dostawcami,
  • wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży,
  • współtworzenie materiałów marketingowych dotyczących produktu,
  • bieżąca analiza rynku oraz monitorowanie aktywności konkurencji,
  • podejmowanie działań prowadzących do podniesienia poziomu sprzedaży,
  • prowadzenie szkoleń produktowych,
  • tworzenie planów sprzedaży w oparciu o analizę danych sprzedaży i badania rynkowych,
  • kontrolowanie pozycji konkurentów na rynku oraz analizowanie ich produktów,
  • współtworzenie polityki cenowej oraz analiza ROI dla nowych inwestycji,
  • utrzymywanie relacji z klientami i analizowanie ich potrzeb,
  • generowanie pomysłów na nowe produkty oraz analiza pomysłów płynących z innych struktur Firmy,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizacji strategii Firmy,
  • przygotowywanie raportów, zestawienia i prezentacje na potrzeby przełożonego i Zarządu.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień z telekomunikacji z zakresu sieci światłowodowych oraz teleinformatyki,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym, pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej i kontakt z zagranicznymi partnerami,
  • znajomość programu Auto CAD, umiejętność projektowania 2D,
  • prawo jazdy kat. B,
  • nastawienie na rozwój i zdobywanie doświadczeń zawodowych,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy - umowa o pracę lub B2B,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego - indywidualnie dobrane szkolenia, uczestnictwo  w innowacyjnych projektach,
  • szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Szczecin (zachodniopomorskie)
Lodz (łódzkie)
Pilawa (mazowieckie)
Warsaw (mazowieckie)
Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie), Wroclaw (dolnośląskie), Kielce (świętokrzyskie), Częstochowa (śląskie), Rzeszów (podkarpackie)
Cracow (małopolskie)
Bologna (Italy)