Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Kierownik Utrzymania Ruchu
Ref. nr 190929/5811
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko : Kierownika Utrzymania Ruchu.
Lublin (okolice) (lubelskie)
Location
Engineering and Manufacturing
Specialization
Manager
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Marzena Niedopad
Consultant

Opis stanowiska:

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym,
  • przestrzeganie funkcjonowania procedur i instrukcji,
  • wsparcie techniczne Działu Produkcji,
  • organizowanie i kierowanie pracami związanymi z instalacją, utrzymaniem ruchu oraz serwisowaniem maszyn,
  • opracowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • przygotowanie rocznych planów remontów i przeglądów maszyn,
  • wprowadzanie działań usprawniających,
  • nadzór nad instalacją i uruchomieniem nowych maszyn,
  • nadzór nad prawidłową organizacją stanowisk pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika utrzymania ruchu,
  • uprawnienia „E” w zakresie dozoru, eksploatacji urządzeń elektro energetycznych, znajomość rysunku technicznego,
  • obsługa programów Nicols, Word, Excel, Access,
  • inicjatywa, kreatywność, umiejętność planowania, uczciwość, dyspozycyjność, systematyczność.

Oferta obejmuje:

  • pracę w miedzynarodowym środowisku,
  • interesujące wyzwania,
  • umowę o pracę.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Ujazd (okolice) (opolskie), Strzelce Opolskie (okolice) (opolskie), Gliwice (okolice) (śląskie)
Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)
Wroclaw (dolnośląskie)
Jelenia Góra (dolnośląskie)
Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)
Lodz (łódzkie)
Kleszczów (łódzkie) (łódzkie)
mazowieckie (mazowieckie)