Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Kierownik Produkcji
Ref. nr 190927/5809
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko : Kierownik Produkcji.
Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)
Location
Engineering and Manufacturing
Specialization
Manager
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Marzena Niedopad
Consultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie działem produkcyjnym,
  • nadzór i planowanie pracy na produkcji,
  • odpowiedzialność za realizację produkcji zgodnie z założonymi celami,
  • dbałość o jakość wyprodukowanych produktów,
  • zarządzanie podległym personelem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – mile widziane techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • doświadczenie w zarządzaniu działem produkcji,
  • wiedza techniczna z zakresu procesów produkcyjnych,
  • umiejętność planowania pracy na produkcji,
  • umiejętność zarządzania personelem,
  • wytrwałość, dążenie do realizacji określonych celów.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • mnogość wyzwań i celów do realizacji,
  • umowę o pracę (podstawa+premia).
Application
Send us your CV

Similar job offers

Ujazd (okolice) (opolskie), Strzelce Opolskie (okolice) (opolskie), Gliwice (okolice) (śląskie)
Lublin (okolice) (lubelskie)
Wroclaw (dolnośląskie)
Jelenia Góra (dolnośląskie)
Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)
Lodz (łódzkie)
Kleszczów (łódzkie) (łódzkie)
mazowieckie (mazowieckie)