Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Projektant wyrobów z tworzyw sztucznych
Ref. nr 190932/5797
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej dostarczającej komponenty do branż automotive, AGD i przemysłu budowlanego, poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie zlokalizowanym w Twardogórze na stanowisko Projektanta wyrobów z tworzyw sztucznych.
Wroclaw (dolnośląskie), Twardogóra (dolnośląskie), Oleśnica (okolice) (dolnośląskie)
Location
Engineering and Manufacturing
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Rafał Związek
Consultant

Opis stanowiska:

  • projektowanie, testowanie i wdrażanie do produkcji komponentów z tworzyw sztucznych we współpracy z klientami,
  • poszukiwanie alternatywnych rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produktu i podwyższenie jego jakości,
  • przeprowadzanie analiz konstrukcyjnych,
  • analiza przyczyn niezgodności i wprowadzanie działań korygujących.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - lub w trakcie studiów,
  • umiejętność obsługi oprogramowania AutoCAD (mile widziany Inventor, SolidWorks),
  • ogólna wiedza na temat instalacji pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • doskonała znajomość MS Excel.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • kartę Multisport,
  • finansowaną naukę języków obcych,
  • możliwość współfinansowania edukacji na uczelniach wyższych,
  • szkolenia,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • świadczenia w ramach ZFSŚ.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Lodz (łódzkie)
Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)
Pilawa (mazowieckie)
Rzeszów (podkarpackie)
małopolskie (małopolskie), mazowieckie (mazowieckie), dolnośląskie (dolnośląskie)
Piotrków Trybunalski (łódzkie)
Kleszczów (łódzkie) (łódzkie)
mazowieckie (mazowieckie)
Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)
Lublin (okolice) (lubelskie)