Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

IT Manager (ERP)
Ref. nr 190900/5758
Jeśli posiadasz doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP, sprawnie zarządzasz projektem, a budowanie i umiejętne prowadzenie zmotywowanego zespołu IT to dla Ciebie ciekawe wyzwanie - zapraszamy do aplikacji.
Jelenia Góra (dolnośląskie)
Location
Specialization
Manager
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Martyna Strugińska
Consultant

Opis stanowiska:

  • przygotowanie spółki do wdrożenia systemu klasy ERP,
  • wdrożenie wybranego systemu – zarządzanie projektem,
  • budowanie i wdrażanie polityki IT w firmie,
  • identyfikowanie obszarów wymagających usprawnień,
  • rekomendowanie działań korygujących oraz planowanie i wdrażanie adekwatnych działań optymalizacyjnych,
  • wspieranie i monitorowanie jakości działań informatycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu IT,
  • doświadczenie w zakresie zarządzania infrastrukturą IT w przedsiębiorstwie produkcyjnym,
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP w dużych, rozproszonych strukturach biznesowych,
  • umiejętność planowania i wdrażania zmiany (ERP),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min, B2,
  • gotowość do podróży służbowych (cały świat),
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • realny wpływ na funkcjonowanie organizacji,
  • stanowisko z dużym polem odpowiedzialności,
  • pakiet szkoleniowy,
  • pakiet benefitów.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Wroclaw (dolnośląskie)
Katowice (śląskie), Rzeszów (podkarpackie), Kraków okolice (małopolskie)
Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie)
Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)
Lodz (łódzkie)
mazowieckie (mazowieckie)
Warsaw (mazowieckie), Wroclaw (dolnośląskie)
Bielsko-Biala (śląskie)