Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Kierownik Sprzedaży
Ref. nr 190775/5657
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko : Kierownik Sprzedaży.
mazowieckie (mazowieckie)
Location
Engineering and Manufacturing
Specialization
Manager
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Marzena Niedopad
Consultant

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa klientów,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów  i rozwój współpracy z obecnymi Klientami firmy,
  • opracowanie i realizacja planów sprzedażowych,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu utrzymania wysokiej jakości obsługi klientów,
  • realizacja strategii handlowej firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze handlu,
  • min 10 letnie doświadczenie w pracy z klientami B2B – najchętniej w międzynarodowym środowisku,
  • znajomość branży opakowaniowej (wymóg konieczny),
  • doświadczenie w prowadzeniu multi-dyscyplinarnych i międzynarodowych projektów,
  • biegła znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny),
  • gotowość do podroży służbowych,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • samodzielność w działaniu,
  •  otwartość na klienta.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód).
Application
Send us your CV

Similar job offers

Katowice (śląskie), Rzeszów (podkarpackie), Kraków okolice (małopolskie)
Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)
Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)
Lodz (łódzkie)
Kleszczów (łódzkie) (łódzkie)
Gliwice (śląskie)
Oława (dolnośląskie)
Jelenia Góra (dolnośląskie)
Lublin (okolice) (lubelskie)
Warsaw (mazowieckie)