Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Przedstawiciel Handlowy obszar TSL
Ref. nr 190508/5396
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży TSL. W związku z intensywnym rozwojem firmy, do pracy w regionach południowej i centralnej Polski, poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży usług TSL.
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie), Wroclaw (dolnośląskie), Częstochowa (śląskie), Rzeszów (podkarpackie), Lublin (lubelskie)
Location
Sales
Specialization
Specialist
Position level
temporary
Contract type
Polish
Required language
Agnieszka Jarosz
Consultant

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych Klientów i rozwój sprzedaży w podległym regionie,
  • sprzedaż usług głównie w zakresie spedycji drogowej,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • opieka nad Klientem stałym, utrzymywanie współpracy,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług z obszaru TSL,
  • znajomość lokalnego rynku biznesowego,
  • orientacja na potrzeby Klienta,
  • chęć ciągłego rozwoju i zaangażowania,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i niemieckiego.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość delegacji zagranicznych - konieczność znajomości języka,
  • szereg profesjonalnych szkoleń,
  • opieka medyczna,
  • samochód służbowy.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Changhzou (China (Yuhan, Wenzhou, Ruian))
Cracow (małopolskie), Wroclaw (dolnośląskie)
Warsaw (mazowieckie)
Vienna (zagranica)
Szczecin okolice (zachodniopomorskie), Zlocieniec (zachodniopomorskie)