EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Specjalista ds. Procesu Zamówień z językiem niemieckim
Ref. nr 190251/5249
Dla naszego Klienta, lidera globalizacji usług i technologii poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty w obszarze zakupów i zamówień.
Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie)
Location
Customer Service, Procurement & Supply Chain
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
German
Required language
Monika Jarema
Consultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rezerwacja zamówień w systemie ERP,
  • mailowy oraz telefoniczny kontakt z Klientem w języku niemieckim,
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi,
  • kontrola nad obiegiem informacji w systemie komputerowym,
  • kontrola nad dostępnością oraz dostawami z porozumieniu z partnerami biznesowymi,
  • rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami,
  • nadzór nad dokumentacją.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację - min. B1,
  • dobra znajomość programu Excel,
  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejetność analitycznego myślenia,
  • wysoka motywacja oraz chęć rozwoju w obszarze zakupów.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • wiele ścieżek rozwoju zawodowego w oparciu o kompetencje,
  • szansę stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz ciekawe szkolenia językowe,
  • pakiet benefitów pozapłacowych takich jak prywata opieka medyczna, karta sportowa,
  • dodatkowe dni urlopu.

Application
Send us your CV

Similar job offers

Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie), Wroclaw (dolnośląskie)
Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie)
Lodz (łódzkie), Gniezno (wielkopolskie), Konin (wielkopolskie)
Cracow (małopolskie), Lodz (łódzkie), Wroclaw (dolnośląskie), Kraków okolice (małopolskie)
Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Wroclaw (dolnośląskie)
Ruda Śląska (śląskie)
śląskie (śląskie)