EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Sales Director
Ref. nr 190201/5247
Dla naszego Klienta, software house'u tworzącego strony internetowe oraz aplikacje mobilne, szukamy osoby na stanowisko Dyrektora Handlowego z doświadczeniem.
Cracow (małopolskie)
Location
Sales
Specialization
Director
Position level
permanent
Contract type
Polish
Required language
Katarzyna Ciesielska
Consultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie działem handlowym w firmie,
  • przygotowywanie i realizacja planów oraz strategii sprzedażowych,
  • planowanie oraz wdrażanie działań aktywizujących sprzedaż,
  • proponowanie i ocena nowych możliwości rozwoju biznesu,
  • zarządzanie budżetem sprzedażowym,
  • rekrutowanie, szkolenie oraz motywowanie podległych pracowników,
  • nawiązywanie pozytywnych relacji biznesowych z kluczowymi klientami firmy,
  • analizowanie wyników sprzedażowych i wyznaczanie kierunków działań w celu ich zwiększania.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie IT lub agencji reklamowej,
  • zdolności negocjacyjne i umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność podejmowania decyzji i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • zdolności przywódcze oraz wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność samodzielnego planowania i wyznaczania kierunków działań podległym pracownikom,
  • silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów oraz zaangażowanie,
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży na rynki zagraniczne,
  • podstawowa wiedza na temat nowych technologii oraz marketingu,
  • znajomość takich zagadnień jak: ASO, User Acquisition, Consulting Sales.

Oferta obejmuje:

  • pracę w aktywnie rozwijającej się firmie,
  • samodzielność i realny wpływ na działania firmy,
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ciekawy system benefitów pozapłacowych (budżet na szkolenia, lekcje języka obcego).
Application
Send us your CV

Similar job offers

Cracow (małopolskie), Lodz (łódzkie), Wroclaw (dolnośląskie), Kraków okolice (małopolskie)
Warsaw (mazowieckie), Poznan (wielkopolskie), Trójmiasto (pomorskie)
Wroclaw (dolnośląskie)
Warsaw (mazowieckie)