Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Konsultant ds. Rekrutacji, Engineering and Manufacturing
Ref. nr 190142/5017
W związku z rozwojem naszego biura w Krakowie, poszukujemy dodatkowej osoby do zespołu Engineering & Manufacturing na stanowisko Konsultanta ds. Rekrutacji.
Cracow (małopolskie)
Location
Human Resources
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Maciej Hemmerling
Consultant

Opis stanowiska:

  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w obszarze produkcji oraz łańcucha dostaw na stanowiska średniego i wyższego szczebla,
  • utrzymywanie i budowanie długoterminowych relacji z klientami Goldman Recruitment,
  • aktywny rozwój portfolio klientów w obszarze oferowanych usług,
  • bieżące doradztwo naszym klientom i kandydatom,
  • wspieranie wdrażania i szkolenie nowych członków zespołu,
  • uczestnictwo w  budowie i rozwój wewnętrznych procesów biznesowych,
  • możliwość udziału w projektach z obszaru marketingu, employer brandingu, wdrażania procesów i systemów w ramach organizacji,
  • docelowo będziesz mieć możliwość budowania własnego zespołu lub roli eksperckiej w branży.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży dla sektora B2B,
  • mile widzane wcześniejsze doświadczenie w agencji rekrutacyjnej,
  • znajomość branży produkcyjnej na terenie Małopolski i Śląska,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole, gdzie współpraca i partnerstwo to podstawowe wartości,
  • język angielski na poziomie minimum B2,
  • przedsiębiorcze podejście do swojej pracy.

  • możliwość rozwoju kariery w kierunku eksperckim lub menedżerskim,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B - Ty decydujesz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i wysokie premie kwartalne,
  • konkursy zespołowe,
  • wyjazdy zagraniczne co pół roku dla najlepszych konsultantów, do tej pory były to Nowy Jork, Dubaj, Barcelona, Teneryfa, Tel Awiw, Malta,
  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna LUX MED, karta Multisport lub dofinansowanie innych zajęć sportowych, świeże owoce, samochody służbowe dla menedżerów i najlepszych konsultantów).
Application
Send us your CV

Similar job offers

Wroclaw (dolnośląskie)
Twardogóra (dolnośląskie), Oleśnica (okolice) (dolnośląskie), Trzebnica (okolice) (dolnośląskie)
Legionowo (mazowieckie), Warszawa (powiat warszawski północny) (mazowieckie), Łomianki (mazowieckie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie), Wroclaw (dolnośląskie)
Bolesławiec (dolnośląskie), Zgorzelec (dolnośląskie), Wykroty (dolnośląskie)
Warsaw (mazowieckie)