EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

E-commerce Manager
Ref. nr 17863/4836
Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży fashion, poszukujemy kandydatów na stanowisko E-commerce Manager w opraciu o kontrakt managerski na czas określony.
Warsaw (mazowieckie)
Location
Marketing
Specialization
Manager
Position level
temporary
Contract type
Required language
Martyna Strugińska
Consultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za rozbudowę i optymalizację internetowego kanału sprzedaży w renomowanej firmie z branży fashion w kilku krajach europejskich w tym w Polsce,
  • zwiększanie udziału sprzedaży poprzez kanał internetowy,
  • opracowania koncepcji sklepu internetowego,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów ds. marketingu / SEO / SEM,
  • współpraca z menedżerami odpowiedzialnymi za kanał tradycyjny,
  • wdrożenia, utrzymanie i rozwój rozwiązań związanych z e-commerce,
  • poszukiwanie i ocena nowych innowacyjnych rozwiązań technologicznych,
  • koordynacja współpracy między zespołami informatycznymi i biznesowymi.

Wymagania:

  • doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu internetowego kanału sprzedaży,
  • mile widziane doświadczenie w branży fashion,
  • szeroka wiedza na temat aplikacji E-commerce i marketingu internetowego,
  • wysoka świadomość biznesowa i umiejętność zarządzania relacjami biznesowymi,
  • dobre umiejętności komunikacyjne i przywódcze,
  • bardzo dobra  znajomość angielskiego,
  • doświadczenie z rozwiązaniami Magento – dodatkowy atut.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny,
  • umowę w oparciu o kontrakt managerski na czas określony,
  • szeroki zakres odpowiedzialności i zapewnienie odpowiednich narzędzi,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Cracow (małopolskie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Wroclaw (dolnośląskie)