EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Key Account Manager
Ref. nr 180687/4445
Dla naszego Klienta, lidera w obszarze innowacyjnych rozwiązań teletechnicznych w Polsce, poszukujemy Kandydata na stanowisko Key Account Manager.
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie)
Location
Sales
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Joanna Jakóbiak
Consultant

Opis stanowiska:

  • budowanie długofalowych relacji z Klientami biznesowymi oraz pozyskiwanie nowych kontaktów w branży telekomunikacyjnej,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i usług,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • koordynacja procesu obsługi kluczowych Klientów firmy na wskazanym terenie oraz wsparcie regionalnych pracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie min. 3 lata w branży telekomunikacyjnej,
  • wiedza z zakresu budowy sieci światłowodowych (FTTH),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy wlasnej, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego,
  • niezbędne narzędzia do pracy, w tym: samochód służbowy, laptop, telefon,
  • pracę zdalną z możliwością samodzielnego zarządzania swoim czasem,
  • elastyczność i dużą swobodę działania,
  • udział w największych projektach infrastrukturalnych w Polsce.
Application
Send us your CV

Similar job offers

France (zagranica)
Spain (zagranica)
zagranica (zagranica)
Żary (lubuskie), Zielona Góra (lubuskie), Lublin (lubelskie)
Cracow (małopolskie)
Cracow (małopolskie), Rzeszów (podkarpackie)
Cracow (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie)
Tarnów (małopolskie), Mielec (podkarpackie)
Lublin (lubelskie)
Warsaw (mazowieckie), Białystok (podlaskie), Lublin (lubelskie)