EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Kierownik Spedycji Krajowej
Ref. nr 180656/4419
Dla naszego Klienta firmy transportowej działającej na rynku od ponad 25 lat, mającej oddziały zlokalizowane w 8 miastach w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Spedycji Krajowej.
Warsaw (mazowieckie), Lodz (łódzkie), Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Location
Procurement & Supply Chain
Specialization
Manager
Position level
permanent
Contract type
Polish
Required language
Maciej Potrapeluk
Consultant

Opis stanowiska:

  • koordynowanie pracy zespołu spedycji krajowej,
  • utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami,
  • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu,
  • zarządzanie procesem transportowym związanym z transportem krajowym,
  • dbanie o prawidłową i efektywną atmosferę pracy oraz rozwój podległych pracowników.

Wymagania:

  • doświadczenie w organizowaniu transportów krajowych,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierownika lub koordynatora spedycji,
  • dobra znajomość rynku transportowego z uwzględnieniem transportu całopojazdowego,
  • bardzo dobra znajomość rynku przewoźników,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, wytrwałość oraz determinacje w osiąganiu założonych celów,
  • nastawienie na klienta oraz na realizację celów.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o uznanej marce na rynku, która jest bardzo dobrym płatnikiem,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet świadczeń dodatkowych.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Cracow (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie)
Warsaw (mazowieckie), Lodz (łódzkie), Lublin (lubelskie)
Lodz (łódzkie)
Warsaw (mazowieckie)
Ciechanów (mazowieckie)