EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac
Ref. nr 180480/4289
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży usług medycznych poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Kadr i Płac.
Warsaw (mazowieckie)
Location
Human Resources
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
Required language
Alicja Walczak
Consultant

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie i rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami,
  • sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych w Płatniku,
  • przygotowywanie miesięcznych deklaracji oraz płatności,
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy,
  • współpraca z działem księgowości.

Wymagania:

  • min. 2-letniego doświadczenia w zakresie obsługi umów o pracę,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ZUS oraz prawa podatkowego,
  • znajomość systemu kadrowo-płacowego TETA oraz systemu Płatnik,
  • umiejętność sporządzanie deklaracji, sprawozdań: DRA, PIT, GUS,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu oraz samodzielność,
  • sumienność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferta obejmuje:

  • udział w branżowych szkoleniach,
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji,
  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów.
Application
Send us your CV