EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Kierownik Działu Spedycji Międzynarodowej
Ref. nr 180395/4219
Dla naszego Klienta, lidera w branży TSL w Polsce i Europie, poszukujemy osób z doświadczeniem w efektywnym zarządzaniu zespołem.
Warsaw (mazowieckie), Poznan (wielkopolskie), Zielona Góra (lubuskie)
Location
Customer Service, Sales, Procurement & Supply Chain
Specialization
Manager
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Maciej Potrapeluk
Consultant

Opis stanowiska:

  • organizacja i kontrola działań operacyjnych w placówce firmy,
  • zarządzanie podległym zespołem
  • utrzymywanie i poszerzanie współpracy z obecnymi Klientami,
  • aktywne poszukiwanie nowych kotrahentów,
  • negocjowanie warunków oferty (finansowych i operacyjnych) z Klientami,
  • realizacja celów budżetowych,
  • stałe monitorowanie rynku konkurencji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe,
  • doświadczenie min. 3 lata w branży TSL,
  • umiejętność zarządzania zespołem poparte doświadczeniem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość języka słowackiego na poziomie min. B2 - dodatkowy atut.

Oferta obejmuje:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przejrzysty system premiowy, bez górnej granicy,
  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • smodzielne stanowisko pozwalające na dużą swobodę działań,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji i umiejętności,
  • dynamiczne środowisko i rodzinną atmosferę w pracy.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Cracow (małopolskie)
Zielona Góra (lubuskie)
Warsaw (mazowieckie), Lodz (łódzkie), Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Opole (opolskie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie)
zagranica (zagranica)