EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Control Engineer
Ref. nr 180391/4215
Dla naszego Klienta, światowego lidera w branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Control Engineer.
Cracow (małopolskie), Rzeszów (podkarpackie)
Location
Engineering and Manufacturing
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Joanna Jakóbiak
Consultant

Opis stanowiska:

  • inicjowanie, planowanie, priorytetyzacja i realizacja projektów z zakresów optymalizacji i modernizacji procesu produkcyjnego w zakresie sterowania,
  • definiowanie specyfikacji i wymagań dla zakupu i modernizacji nowych maszyn i urządzeń oraz uczestnictwo w odbiorach technicznych,
  • ścisła współpraca z inżynierami procesu nowych uruchomień w projektach dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego w zakresie sterowania,
  • aktualizacja dokumentacji maszyn,
  • udział w opracowywaniu i analizie wycen, kosztów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w przemyśle samochodowym  na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych / pneumatycznych / hydraulicznych,
  • potwierdzona doświadczeniem umiejętność programowania sterowników PLC i urządzeń HMI (wymagana znajomość AB oraz Siemens),
  • uprawnienia SEP,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność - podróże służbowe krajowe oraz zagraniczne (Czechy, UK, Krosno).

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę i atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • duże wsparcie na etapie obejmowania nowego stanowiska – współpracę z ekspertami z zagranicy,
  • atrakcyjne możliwości rozwoju i awansu zawodowego,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Wroclaw (dolnośląskie)
Barlinek (zachodniopomorskie)
Bielawa (dolnośląskie)
Tarczyn (mazowieckie)
Gdansk (pomorskie), Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie), Szczecin okolice (zachodniopomorskie)
Tarnów (małopolskie)
Cracow (małopolskie)
Jordanów (małopolskie)
Lodz (łódzkie), Gdansk (pomorskie), Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Niepołomice (małopolskie)
Warsaw (mazowieckie), Kłodzko (dolnośląskie), Toruń (kujawsko-pomorskie)