EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Kierownik działu spedycji międzynarodowej
Ref. nr 180383/4210
Dla naszego Klienta, lidera w branży TSL w Polsce i Europie, poszukujemy osób z doświadczeniem w efektywnym zarządzaniu zespołem.
Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Rzeszów (podkarpackie)
Location
Sales
Specialization
Manager
Position level
permanent
Contract type
Polish
Required language
Joanna Jakóbiak
Consultant

Opis stanowiska:

  • organizacja i kontrola działań operacyjnych w placówce firmy,
  • zarządzanie podległym zespołem
  • utrzymywanie i poszerzanie współpracy z obecnymi Klientami,
  • aktywne poszukiwanie nowych kotrahentów,
  • negocjowanie warunków oferty (finansowych i operacyjnych) z Klientami,
  • realizacja celów budżetowych,
  • stałe monitorowanie rynku konkurencji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe,
  • doświadczenie min. 3 lata w branży TSL,
  • umiejętność zarządzania zespołem poparte doświadczeniem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość dodatkowego języka europejskiego - dodatkowy atut.

Oferta obejmuje:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przejrzysty system premiowy, bez górnej granicy,
  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • smodzielne stanowisko pozwalające na dużą swobodę działań,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji i umiejętności,
  • dynamiczne środowisko i rodzinną atmosferę w pracy.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Gdansk (pomorskie), Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie), Szczecin okolice (zachodniopomorskie)
Warsaw (mazowieckie), Poznan (wielkopolskie), zielona góra (lubuskie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Wroclaw (dolnośląskie)
Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie), Gdansk (pomorskie), Poznan (wielkopolskie)
Warsaw (mazowieckie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Kielce (świętokrzyskie)
Warsaw (mazowieckie), Katowice (śląskie), Gdansk (pomorskie)
Oświęcim (małopolskie)