EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Koordynator Biura / Asystent ds. Księgowości
Ref. nr 180380/4208
Dla jednego z naszych Klientów, software house'u z siedzibą we Wrocławiu poszukujemy osoby odpowiedzialnej za koordynację biura i wsparcie księgowości.
Wroclaw (dolnośląskie)
Location
Accounting & Finance, Office & Business Support
Specialization
Assistant
Position level
permanent
Contract type
English, Polish
Required language
Barbara Bodek
Consultant

Opis stanowiska:

  • organizacja i obsługa spotkań,
  • przygotowywanie miejsc pracy dla nowych pracowników,
  • administracyjne wsparcie dla pracowników (przygotowywanie umów itp.),
  • terminowe przesyłanie korespondencji służbowej,
  • przygotowywanie rozliczeń i porządkowanie dokumentacji,
  • koordynacja zaopatrzenia biura.

Wymagania:

  • co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • zdolności analityczne i organizacyjne,
  • znajomość zagadnień ekonomicznych.

Oferta obejmuje:

  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Cracow (małopolskie)
Wroclaw (dolnośląskie), Oleśnica (dolnośląskie), Legnica (dolnośląskie)
Rzeszów (podkarpackie)