EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży B2B
Ref. nr 180354/4198
Dla naszego Klienta, miedzynarodowej firmy z branży usługowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży B2B. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie dynamicznego rozwoju na polskim rynku.
Warsaw (mazowieckie)
Location
Sales
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Jakub Patecki
Consultant

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów i budowanie relacji w obszarze produktów i usług B2B,
  • rozwijanie relacji handlowych z powierzonymi klientami - pierwszy kontakt, spotkanie, opieka podczas procesu sprzedażowego,
  • przygotowywanie ofert i dokumentacji sprzedażowych,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji,
  • działania marketingowe wspierające proces pozyskiwania leadów.

Wymagania:

  • doświadczenie handlowe o obszarze sprzedaży B2B,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w obsłudze systemów CRM,
  • mile widziana znajomość programów graficznych,
  • umiejętność prowadzenia kampanii marketingowych,
  • praktyczne umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, lekcje języka angielskiego, skrócony czas pracy w piątki),
  • elastyczne godziny pracy,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych w Polsce i za granicą.

Application
Send us your CV

Similar job offers

Gdansk (pomorskie), Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie), Szczecin okolice (zachodniopomorskie)
Warsaw (mazowieckie), Poznan (wielkopolskie), zielona góra (lubuskie)
Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Rzeszów (podkarpackie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Wroclaw (dolnośląskie)
Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie), Gdansk (pomorskie), Poznan (wielkopolskie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Kielce (świętokrzyskie)
Warsaw (mazowieckie), Katowice (śląskie), Gdansk (pomorskie)
Oświęcim (małopolskie)