Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Head of Sales & Marketing
Ref. nr 190466/4183
Dla naszego Klienta, twórcy zaawansowanej platformy internetowej do tworzenia webinarów, szukamy Kandydata na stanowisko Marketing & Sales Director. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozwój sprzedaży narzędzia w modelu SaaS (dostępnego w 13 językach, w 220 krajach na świecie) oraz zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem.
Gdansk (pomorskie)
Location
Marketing, Sales
Specialization
Manager
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Jakub Patecki
Consultant

Opis stanowiska:

  • budowa i wdrożenie kompleksowej strategii sprzedażowej i marketingowej ukierunkowanej na stabilny wzrost udziału w rynku,
  • budowa silnych i zmotywowanych zespołów poprzez wspieranie dobrej komunikacji, rozwijanie pracowników i współtworzenie warunków wspierających kreatywność i zwinne podejście do realizowanych projektów,
  • dobór sposobów i wspieranie działań mających na celu wzmocnienie marki,
  • ścisła współpraca z zarządem i innymi działami w budowaniu strategii rozwoju produktu ,
  • realizacja planów marketingowych i sprzedażowych firmy,
  • nadzór nad przygotowaniem oraz realizacją prowadzonych projektów,
  • nadzór nad kluczowymi wskaźnikami, monitorowanie wdrażanych działań i ocena ich efektywności,
  • zarządzanie i optymalizacja kanałów dystrybucji,
  • współtworzenie oferty produktowej oraz polityki cenowej firmy,
  • nadzór nad systemem CRM, wyznaczenie celów sprzedażowych oraz monitorowanie efektywności zespołu,
  • tworzenie i nadzór nad budżetem marketingowym i sprzedażowym, jego wdrożenie oraz kontrola,
  • sporządzanie i analiza raportów wewnętrznych.

Wymagania:

  • min. 4-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem sprzedażą i marketingiem (w modelu SaaS/ e-commerce),
  • ponadprzeciętny poziom kompetencji w zarządzaniu i motywowaniu zespołu,
  • wysokie kompetencje komunikacyjne,
  • zdolność do planowania i wyznaczania kierunków, silne ukierunkowanie na cel, umiejętność obserwacji, wnioskowania i podejmowanie decyzji,
  • umiejętność i nastawienie na pracę zespołową,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i we współpracy z agencjami marketingowymi na międzynarodowych rynkach,
  • znajomość zwinnych metod pracy,
  • umiejętność zarządzania strategiami e-marketingowymi oraz sprzedażowymi,
  • doświadczenie w zarządzaniu systemami CRM,
  • doświadczenie w obszarze marketing automation,
  • umiejętność tworzenia cenników, zarządzania polityką cenową,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

  • pracę w dynamicznym środowisku oraz przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole,
  • współtworzenie polskiego produktu wykorzystywanego w 220 krajach świata,
  • wpływ na wytyczanie kierunków rozwoju oraz udział w strategicznych projektach,
  • darmowe śniadania, dofinansowanie do codziennych obiadów,
  • świeże soki z owoców i warzyw każdego ranka oraz ciepłe i zimne napoje do wyboru,
  • pyszne ciasto w każdy piątek i świeże owoce co poniedziałek,
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy oraz dodatkowy bonus za bieganie do pracy lub dojazdy rowerem,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie,
  • wspólne wyjścia po pracy, świętowanie urodzin i rocznic, firmowe imprezy integracyjne,
  • pracę w bardzo przyjaznym miejscu, wśród zaangażowanych ludzi,
  • bezpłatny udział w szkoleniach oraz w kursach językowych.

Application
Send us your CV

Similar job offers

Cracow (małopolskie), Niepołomice (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie)
Changhzou (China (Yuhan, Wenzhou, Ruian))
Cracow (małopolskie)
Cracow (małopolskie), Wroclaw (dolnośląskie)
Warsaw (mazowieckie)
Trójmiasto (pomorskie), Warszawa (powiat warszawski północny) (mazowieckie)
Warsaw (mazowieckie), Cracow (małopolskie), Katowice (śląskie), Lodz (łódzkie), Wroclaw (dolnośląskie), Częstochowa (śląskie), Rzeszów (podkarpackie), Lublin (lubelskie)
Vienna (zagranica)
Szczecin okolice (zachodniopomorskie), Zlocieniec (zachodniopomorskie)