EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Business Analyst / System Administrator
Ref. nr 180063/3953
Dla naszego Klienta – międzynarodowej organizacji z branży funduszy inwestycyjnych - poszukujemy kandydatów na stanowisko Business Analyst / Systems Administrator.
Poznan (wielkopolskie)
Location
Business Intelligence
Specialization
Specialist
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Miłosz Niemiro
Consultant

Opis stanowiska:

  • optymalizacja narzędzi i procesów sprzedażowych w oparciu o zapotrzebowania,
  • rozwiązywanie problemów sprzedażowych,
  • wspieranie użytkowników wewnętrznych,
  • utrzymanie i rozwój systemu CRM,
  • kontakt zarówno z biznesem i działem technicznym,
  • współudział w projektach dotyczących rozwoju aplikacji.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wysokie zdolności komunikatywne,
  • doświadczenie w projektach usprawniających procesy biznesowe,
  • znajomość systemu CRM – dodatkowy atut,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość metodyki Agile,
  • doświadczenie w projektach międzynarodowych.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjna lokalizacja biura,
  • siłownię w miejscu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.
Application
Send us your CV

Similar job offers