Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Kierownik Zespołu Księgowego

Ref. nr 171292/3867
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma będąca europejskim liderem w swojej branży, która w związku z rozwojem struktur poszukuje Kandydatów na stanowisko Kierownika Zespołu Księgowego.
Cracow (małopolskie)
Location
Shared Service Centers
Specialization
Manager
Position level
permanent
Contract type
English
Required language
Anna Iskra-Opalińska
Consultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za prowadzenie księgowości spółek w ramach grupy kapitałowej,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych,
  • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu,
  • prowadzenie projektów o charakterze implementacyjnym i optymalizacyjnym,
  • dbałość o relacje z partnerami biznesowymi i współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy w obszarze księgowości w dużych organizacjach lub biurach rachunkowych,
  • znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w środowisku międzynarodowym,
  • doskonała znajomość MS Office oraz systemów klasy ERP,
  • rozwinięte umiejętności zarządzanie zespołem i wysoki poziom zdolności komunikacyjnych.

  • dofinansowanie (100%) szkoleń, uprawnień zawodowych, certyfikacji etc.,
  • pracę w międzynarodowej firmie - lidera w swojej branży,
  • stabilną pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych - 1 umowa na czas nieokreślony,
  • niezbędne narzędzia pracy i unikatową możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach doświadczonego zespołu specjalistów.
Application
Send us your CV

Similar job offers

Warsaw (mazowieckie)
Cracow (małopolskie), Wroclaw (dolnośląskie), Poznan (wielkopolskie)
Poznan (wielkopolskie)
Wroclaw (dolnośląskie)
Cracow (małopolskie), małopolskie (małopolskie)