Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.
EN Wyślij ofertę na adres e-mail

For Employee

Job offer

Dyrektor ds. R&D

Ref. nr195227/10096
Dla naszego Klienta z branży chemicznej, poszukujemy Dyrektora ds. Badań i Rozwoju.
Kraków okolice (małopolskie)
Location
Engineering and Manufacturing
Job title
Director
Position level
permanent
Contract type
Required language
Justyna Pudełko
Consultant

Opis stanowiska:

  • współudział w tworzeniu strategii produkcyjnej oraz nadzór nad jej realizacją,
  • opracowywanie, wdrażanie i realizacja strategii badawczo- rozwojowej,
  • monitorowanie rynku produktów,
  • inspirowanie i zarządzanie zespołem podległych pracowników,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz działem technologii,
  • współpraca z zewnętrznymi jednostkami badawczymi.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie kierunkowe techniczne (preferowane chemiczne),
  • preferowane doświadczenie w danej branży chemicznej (wiedza o produktach i technologiach),
  • doświadczenie w zarządzaniu strategicznym,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferta obejmuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość tworzenia strategii Działu R&D oraz wpływ na kierunek rozwoju firmy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia,
  • samochód służbowy.
Application
Send us your CV

Similar job offers

cała Polska (cała Polska)
Słupsk (pomorskie)
Gdansk (pomorskie), Toruń (kujawsko-pomorskie), Elbląg (kujawsko-pomorskie)
Katowice (śląskie)
Katowice (śląskie), Bielsko-Biala (śląskie), Tychy (śląskie)
Ostrołęka (mazowieckie), Olsztyn (warmińsko-mazurskie), Szczytno (warmińsko-mazurskie)
Warsaw (mazowieckie), Błonie (mazowieckie)