Polski English

Executive Search


Projekty typu executive search realizujemy na najwyższe stanowiska managerskie z obszaru finansów i bankowości. Nasi konsultanci to osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w branży finansowej jak również w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych typu executive search. Dzięki połączeniu tych dwóch kompetencji klienci Goldman Recruitment mają pewność najwyższego standardu obsługi. Posiadamy unikalną metodologię docierania do najlepszych kandydatów, w której bazujemy zarówno na wewnętrznych zasobach, naszej wiedzy o rynku, jak również na zewnętrznych rekomendacjach.

Poznaj nasze specjalizacje

 

W trakcie realizacji projektu executive search, oprócz kompetencji merytorycznych starannie weryfikujemy dopasowanie  kandydata do kultury organizacyjnej klienta oraz jego motywację.

Proces realizacji projektu executive search


  • wspólnie z klientem precyzujemy profil poszukiwanego kandydata
  • wspólnie z klientem definiujemy strategię realizacji projektu executive search
  • kontaktujemy się z wyselekcjonowanymi kandydatami
  • spotkania z kandydatami
  • przedstawiamy krótką listę kandydatów klientowi
  • pomagamy klientowi w negocjacjach z kandydatami
  • pomagamy klientowi we wdrożeniu kandydata

 

Zasady realizacji projektu executive search


Poufność – wszystkie czynności w ramach projektu executive search podejmowane są z zachowaniem poufności informacji otrzymywanych od klienta i kandydata.

 

Obiektywność – najważniejszym kryterium selekcji kandydatów jest dopasowanie jego kwalifikacji, cech osobowościowych i motywacji do profilu określonego przez klienta.

 

Merytoryka – dzięki doświadczeniu naszych konsultantów w branży finansowej, potrafimy zweryfikować wiedzę merytoryczną kandydatów, a oni posiadają komfort partnerskiej rozmowy.

 

Elastyczność – do każdego projektu typu executive search podchodzimy w indywidualny sposób i dopasowujemy styl pracy, narzędzia i metody do  potrzeb klienta.

 

Gwarancja – zakończone z sukcesem projekty typu executive search są objęte gwarancją jakości przez okres nawet do 12 miesięcy. Gwarancja oznacza, że w uzgodnionych przypadkach rezygnacji klienta lub kandydata ze współpracy zobowiązujemy się do nieodpłatnego przedstawienia nowych kandydatów, na stanowisko, które było przedmiotem projektu executive search.

 

KONTAKT

Grzegorz Koterwa Managing Partner

+48 728 527 523 mail profile