Polski English

Nr ref. 17979/ 0

Technolog produkcji i Procesu

Lokalizacja: Dzierżoniów

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

GOLDMAN RECRUITMENT jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w metodologii executive search i selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne, menedżerskie i dyrektorskie.

Rekrutacje są prowadzone przez naszych doświadczonych konsultantów w wyspecjalizowanych dywizjach w obszarze inżynierii, finansów, sprzedaży, marketingu oraz IT. Wąskie specjalizacje oraz eksperckość naszych konsultantów przekłada się na profesjonalne podejście przy realizowanych projektach dla naszych Klientów, które cechuje szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy specjalizującej się w odlewnictwie metali poszukujemy specjalisty, który ma szanse awansować na stanowisko kierownika:

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie technologii pod kątem wykonania elementów
  • Współpraca z  konstruktorem w celu usprawnień przy wykonawstwie form wtryskowych
  • Kontakt z podwykonawcami w celów wyjaśniania powstałych niezgodności
  • Analiza technologii i redukcji kosztów wytworzenia
  • Szkolenie pracowników z zakresu techniki/ technologii
  • Weryfikacja wprowadzanych zmian pod kątem korzyści dla zakładu produkcyjnego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min 2 letnie doświadczenie w branży obróbki metalu lub automotive (np. jako Programista CNC, Technolog CNC lub Inżynier Procesu)
  • Mile widziana znajomość procesów obróbki skrawaniem oraz konstrukcji form
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Kreatywność oraz asertywność (stanowisko samodzielne z możliwością awansu na kierownika)
  • Mile widziana znajomość programów CAD/ CAM

Oferta obejmuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na jedną zmianę w stałych godzinach pracy
  • Szeroki wachlarz narzędzi wspomagających sprzedaż
  • Samodzielność i wyznaczenie własnych rozwojowych