Polski English

Nr ref. 17395/ 0

Supplier Technical Engineer (Digital & Systems)

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta – Firmy Rolls-Royce, będącego globalnym koncernem technologicznym, zatrudniającego ponad 50 000 osób w 40 krajach świata, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za utrzymanie wysokiej jakości dostaw do zakładów i klientów poprzez techniczne wsparcie procesów jakościowych, zakupowych i projektowych,
  • zatwierdzanie metod produkcji i procesów weryfikacji nowych produktów u dostawców (FAT, FAIR),
  • weryfikacja zdolności produkcyjnych i systemowych dostawców na podstawie wymagań Rolls-Royce,
  • analiza przyczyn powstawania niezgodności oraz wsparcie dostawców w kwestii rozwiązywania problemów,
  • nadzór nad wprowadzeniem usprawnień u dostawców,
  • wspieranie procesu rozwiązywania problemów sygnalizowanych przez klientów,
  • wspieranie wiedzą techniczną działu zakupów przy wyborze dostawców i przygotowaniu strategii zakupowych,
  • wsparcie działań związanych ze zmianą źródła zasobów,
  • wspieranie procesu redukcji kosztów produktów,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Elektronika, Elektryka, Robotyka, Automatyka lub pokrewne),
  • doświadczenie minimum w dwóch poniższych obszarach:
    • automatyka,
    • pojazdy autonomiczne,
    • programowanie (w szczególności - sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe etc.),
    • rozdzielnie, szafy sterujące / elektryczne,
    • systemy magazynowania energii (baterie),
    • silniki / generatory elektryczne,
    • elektronika / elektronika mocy,
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z technologią, procesami lub jakością w w/w obszarach,
  • zrozumienie procesów produkcyjnych w/w obszarów, ich wpływ na jakość i koszt produktu,
  • znajomość technik kontroli jakości,
  • znajomość metodologii Lean Manufacturing oraz Six Sigma,
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych krajowych i zagranicznych (Europa),
  • j. angielski na poziomie biegłym,

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość udziału w bardzo ciekawych projektach,
  • podróże zagraniczne,
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,