Polski English

Nr ref. 171296/ 0

Starszy Tester Automatyczny – role specjalistyczne i liderskie (k/m)

Lokalizacja: Wrocław, Kraków

Wynagrodzenie: 6 000 - 14 000 PLN (UoP lub B2B)

O pracodawcy

Jeśli szukasz rozwojowych i ciekawych perspektyw zawodowych, moja oferta jest skierowana do Ciebie. Poszukuję doświadczonych Testerów oraz Liderów Testów, zainteresowanych współpracą przy wielkoskalowych projektach.

Zaufaj nam i skontaktuj się ze mną, żebyśmy mogli porozmawiać o tym stanowisku.

Opis stanowiska

  • automatyzacja testów aplikacji, opartych o technologie microsoftowe lub oraclowe;
  • jeśli dopiero od niedawna automatyzujesz, ale masz wieloletnie doswiadczenie w testowaniu oprogramowania, ta oferta jest również dla Ciebie!
  • możliwość proponowania własnych rozwiązań i wprowadzania innowacji w obszarze technicznym oraz biznesowym;
  • w zależności od projektu, korzystanie z różnych narzędzi automatyzujących testy (w tym open source) a także praca na kodzie (C#, Java, JavaScript) i współtworzenie własnych narzędzi
  • międzynarodowy zespół, z możliwością (dla chętnych) wyjazdów zagranicznych, w zakresie szkoleń i wdrożenia

Wymagania

  • przynajmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe w automatyzacji testów oprogramowania;
  • praktyczna znajomość narzędzi, rozwiązań i frameworków w obszarze testowania (np. Selenium Webdriver, jQuery, QTP/UFT, TestComplete, Cucumber, JIRA, etc);
  • dobra znajomość przynajmniej jednego języka programowania z wymienionych: Java, C#, JavaScript;
  • certyfikaty potwierdzające kompetencje testerskie np. ISTQB, lub podobne;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (rekrutacja i współpraca międzynarodowa).

Mile widziane:

  • 5+ doświadczenie zawodowe w różnego rodzaju typach testów i różnorodnych projektach;
  • doświadczenia i szkolenia związane z analizą biznesową i Scrum.

Oferta obejmuje

  • bezpośrednią współpracę na podstawie wybranej formy: umowa o pracę, B2B lub umowa o dzieło;
  • międzynarodowe środowisko z możliwością wdrożeń i szkoleń zagranicznych (dla chętnych);
  • możliwość rozwinięcia umiejętności związnaych z automatyzacją, jeśli jesteś dopiero na początku tej ścieżki;
  • pełną i konkretną informację o projektach dopasowanych do Twoich oczekiwań, którymi dysponujemy;
  • pakiet socjalny z możliwością wyboru benefitów;
  • elastyczne godziny współpracy i częściowy home office (szczegóły zależne od docelowego pracodawcy);
  • podczas udziału w rekrutacji, wsparcie na każdym etapie wspomagające efektywne zakończenie; tego procesu, w tym konsultacja CV i oczekiwań finansowych.