Polski English

Nr ref. 171179/ 0

Starszy Programista SAP (różne moduły) lub Starszy Konsultant

Lokalizacja: Wrocław

Wynagrodzenie: 9 000 - 15 000 PLN brutto

O pracodawcy

Opis stanowiska

  • dostępne role związane z rozwojem oprogramowania SAP (ABAP) pod różne moduły (PP, BO, SD i inne) oraz związane z konsultingiem tych zmian
  • udział w kompleksowej realizacji projektów
  • współpraca na poziomie międzynarodowym z wewnętrznym klientem
  • praca zgodnie z Agile/Scrum
  • możliwość rozwoju na różnych ścieżkach - programistycznej, analitycznej, architekta
  • kilka dostępnych projektów umożliwia dostosowanie oczekiwań kandydata do roli
  • mile widziane osoby nawet z kilkunastoletnim doświadczeniem w różnych modułach SAP i w różnych rolach związanych z obsługą i utrzymaniem tego systemu (od strony IT)

Wymagania

  • przynajmniej 4-letnie doswiadczenie zawodowe z oprogramowaniem SAP (od strony programistycznej lub analitycznej/konsultingowej)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - codzienna współpraca międzynarodowa
  • znajomość branży i rozwiązań biznesowych powiązanych z danym modułem SAP
  • mile widziana znajomość wybranych technologii w obszarach:
    • ABAP i powiązanych z nim rozwiązań/narzędzi,
    • SAP Libraries (pref. VC, QM, etc),
    • aplikacji webowe (w tym wtyczki dla systemów SAP),
    • praktyczne doświadczenia analizie biznesowej i konsultingu SAP

Oferta obejmuje

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszymi zaufanymi klientami
  • wdrożenie w kompleksowo realizowane projekty oparte o nowoczesne rozwiązania tworzenia oprogramowania
  • możliwość wyboru projektu dopasowanego do doświadczenia i oczekiwań (stąd w wymaganiach mnogość technologii)
  • codzienną współpracę na poziomie międzynarodowym
  • bogaty system szkoleń i benefitów, zależny od projektu
  • możliwość wdrażania własnych zmian i pomysłów polepszających funkcjonowanie firmy i realizację projektu