Polski English

Nr ref. 171127/ 0

Starszy Programista JavaScript (frontend lub full-stack)

Lokalizacja: Wrocław, Kraków, Warszawa

Wynagrodzenie: 6 000 - 16 000 PLN brutto

O pracodawcy

Jeśli szukasz nowych, rozwojowych, ale stabilnych perspektyw zawodowych, moja oferta jest właśnie dla Ciebie. Poszukujemy Programistów JavaScript (fullstack/frontend/backend) do wielkoskalowych, międzynarodowych projektów realizowanych przez naszych zaufanych klientów.

Bo duża firma to solidne perspektywy. Zaufaj nam i skontaktuj się ze mną, żebyśmy mogli porozmawiać.

Opis stanowiska

  • Udział w realizacji projektów aplikacji webowych opartych o nowe i najnowsze rozwiązania powiązane z JavaScript;
  • do wyboru, rozwój aplikacji w obszarze frontend lub full-stack;
  • projekty nowe i/lub z przewagą tworzenia nowych rozwiązań;
  • dostępne branże: ecommerce, finansowe, R&D;
  • praca zgodnie z Agile/Scrum.

Wymagania

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze tworzenia aplikacji webowych z wykorzystaniem JavaScript;
  • znajomość popularnych powiązanych frameworków i technologii powiązanych, np.: Node.js, Angular.js (pref. 4); Vue.js, Bootstrap, Jasmine, CSS3, HTML5 i inne;
  • praktyczna znajomość rozwiązań: RESTful Webservices, GIT;
  • doświadczenie we współpracy opartej o metodyki zwinne (Agile/Scrum);
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (min. B2).

Mile widziane:

  • 5+doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania;
  • znajomość innych obiektowych języków programowania (PHP, Java);
  • doświadczenie projektowe w rozwiązaniach chmurowych (pref. Amazon WebServices)

Oferta obejmuje

  • Bezpośrednią współpracę na podstawie wybranej formy: umowa o pracę, B2B lub umowa o dzieło;
  • międzynarodowe środowisko z możliwością wdrożeń i szkoleń zagranicznych (dla chętnych);
  • dostępne również role umożliwiające wpływ na rozwiązania w projekcie a nie tylko ich implementację;
  • pełną i konkretną informację o projektach dopasowanych do Twoich oczekiwań, którymi dysponujemy;
  • bogaty pakiet socjalny z możliwością wyboru benefitów;
  • elastyczne godziny współpracy i częściowy home office (szczegóły zależne od docelowego pracodawcy);
  • podczas udziału w rekrutacji, wsparcie na każdym etapie wspomagające efektywne zakończenie; tego procesu, w tym konsultacja CV i oczekiwań finansowych.