Polski English

Nr ref. 16727/ 0

Starszy Księgowy

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta – renomowanego Biura Rachunkowego w Krakowie.

Opis stanowiska

· obsługa klientów biura rachunkowego na pełnej księgowości,

· sporządzanie polityki rachunkowości, sprawozdań finansowych zarówno dla spółek z o. o. oraz komandytowych,

· praca w programie Optima.

Wymagania

· doświadczenie na stanowisku co najmniej samodzielnego księgowego,

· bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych dla firm z sektora MŚP,

· bardzo dobra znajomość programu Optima,

· wykształcenie wyższe kierunkowe jako atut,

· doskonała zdolność organizacyjna,

· zdolności analityczne,

· komunikatywność.

Oferta obejmuje

· pracę w dużej i stabilnej firmie,

· zatrudnienie w formie umowy o pracę,

· możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach księgowości,

· konkurencyjne wynagrodzenie,

· możliwość rozwoju, awansu,

· wsparcie prawne ze strony radców prawnych współpracujących ściśle z biurem.