Polski English

Nr ref. 16748/ 0

Specjalista OtC

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: Atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi  anglojęzycznymi,
  • kontrola poziomu należności  i monitorowanie nieterminowych płatności,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby menedżerów zespołu,
  • aktywny udział w projektach międzynarodowych,
  • kontakt z zagranicznymi działami firmy.

Wymagania

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • duża motywacja do  pracy i ukierunkowanie na sukces,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość MS Excel.

Oferta obejmuje

  • rozwój zawodowy w dynamicznym, biznesowym środowisku,
  • codzienny kontakt z językiem angielskim,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów pozapłacowych,
  • przyjazną atmosferę pracy.