Polski English

Nr ref. 17759/ 0

Specjalista ds. zakupów z j. niemieckim

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta – międzynarodowej korporacji, zlokalizowanej w Krakowie, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. zakupów z j. niemieckim.

Opis stanowiska:

  • planowanie i realizacja procesów zakupowych zgodnie z przyjętą polityką firmy,
  • poszukiwanie nowych dostawców,
  • ocena ofert i usług dostawców,
  • negocjacje odpowiednich warunków kontraktów,
  • nadzór nad wydajnością zamówień (jakość, terminy itp.),
  • procesowanie danych zakupowych w systemie SAP,
  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • poprzednie doświadczenie jako Specjalista ds. zakupów lub pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego (min. B2),
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych – zdolności organizacyjne, profesjonalizm w  działaniu, łatwość nawiązywania relacji, zdolność pracy pod presją czasu,
  • chęć rozwoju i doskonalenia warsztatu pracy.

  • dynamiczne środowisko pracy w globalnej firmie, pełne wyzwań i możliwości rozwoju,
  • możliwość wyjazdów zagranicznych, m.in. do Szwajcarii,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • możliwości awansu wewnątrz firmy.

Inne

Do aplikacji zapraszamy także Kandydatów doświadczonych w obszarze Sprzedaży oraz Business Development.