Polski English

Nr ref. 180157/ 0

Specjalista ds. Wsparcia Infrastruktury

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: do 10 000 PLN brutto

O pracodawcy

Jeśli pasjonujesz się rozwiązaniami infrastrukturalnymi IT, technologia to Twoja pasja i nie boisz się pracy z wykorzystaniem języków obcych, to mamy dla Ciebie propozycję, która pozwoli Ci rozwinąc skrzydła.

Opis stanowiska

  • praca na ostatniej linii wsparcia infrastruktury IT dla firmy, której oddziały zlokalizowane są w całej Europie, a także współpraca lokalnie,
  • możliwość rozwijania pasji i zainteresowań związanych z szeroko pojętą infrastrukturą: serwery, bazy danych, sieci, systemy POS i inne,
  • praca nie tylko na zgłoszonych incydentach, ale również tworzenie propozycji usprawnień i udział w projektach wdrożeniowych,
  • możliwość szybkiego technicznego wzrostu wraz z dynamicznie rozwijającą się marką,
  • jest to praca techniczna, nie "na słuchawce".

Wymagania

  • wykształcenie wyższe związane z informatyką,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku powiązanych ze wsparciem IT,
  • pasja do technologii - szukamy osoby aktywnie zainteresowanej obszarem infrastruktury i nastawionej na intensywne poszerzanie wiedzy w tym obszarze,
  • praktyczna znajomość zagadnień infrastruktury IT - pozwalająca na efektywne rozwiązywanie podstawowych problemów w tym obszarze i dająca solidne podstawy do poradzenia sobie z trudniejszymi sprawami,
  • chęć pracy z ludźmi i komunikatywność są niezbędne - obok wiedzy technicznej - do rozwiązywania problemów i wyzwań technicznych,
  • nastawienie na szukanie rozwiązań, a nie przeszkód,
  • otwartość na pracę w dynamicznych środowisku - praca z ludźmi i dodatkowo pod presją czasu, bywa  wymagająca,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1) - umożliwi swobodną komunikację z klientem (projekty wdrożeniowe) i w międzynarodowym zespole.

Mile widziane:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość innych języków obcych (niemiecki, francuski lub włoski) - poziom min. B2,
  • znajomość systemów POS,
  • podstawowe umiejętności programistyczne,
  • certyfikaty i kursy (np. CCNA) powiązane z infrastrukturą IT.

Oferta obejmuje

  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie wybranej formy współpracy (umowa o pracę lub B2B),
  • udział we wsparciu technicznym oraz projektach wdrożeniowych najnowocześniejszych rozwiązań w branży,
  • swoboda wyboru działań prowadzących do osięgniecia celu,
  • praca, która pozwoli nie tylko się uczyć, ale zapewni ciekawe wyzwania,
  • współpraca z pozytywnym, energicznym zespołem specjalistów a jednocześnie pasjonatów,
  • praca zmianowa (elastyczny dobór grafiku) ułatwi pogodzenie obowiązków z życiem codziennym.