Polski English

Nr ref. 171126/ 0

Specjalista ds. Testów Wydajności (k/m)

Lokalizacja: Wrocław

Wynagrodzenie: 6 000 - 12 000 PLN (UoP lub B2B)

O pracodawcy

Jeśli szukasz nowych, rozwojowych, ale stabilnych perspektyw zawodowych, moja oferta jest właśnie dla Ciebie.

Poszukujemy Testerów Oprogramowania do wielkoskalowych, międzynarodowych projektów realizowanych przez naszych zaufanych klientów. Bo duża firma to duże perspektywy.

Zaufaj nam i skontaktuj się ze mną, żebyśmy mogli porozmawiać o Twoich potrzebach.

Opis stanowiska

  • współpraca w obszarze wyszukiwania, analizy, projektowania i realizacji testów wydajnościowych aplikacji, sieci i baz danych;
  • wykorzystanie rozmaitych narzędzi i metod testowania, celem utrzymania wydajności, skalowalności i niezawodności powierzonej części aplikacji
  • możliwość proponowania własnych rozwiązań i wprowadzania innowacji w obszarze technicznym oraz biznesowym;
  • w zależności od projektu, korzystanie z różnych metod i narzędzi (w tym open source) a także praca na kodzie baz danych (Oracle, MS SQL Server, Informatica) oraz aplikacji (.NET, Web API i inne powiązane)
  • międzynarodowy zespół, z możliwością (dla chętnych) wyjazdów zagranicznych, w zakresie szkoleń i wdrożenia.

Wymagania

  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze analizy, projektowania i przeprowadzania testów typu performance dla aplikacji webowych oraz baz danych;
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość narzędzi takich jak np. Load Runner, Performance Centre, Wireshark, JMeter, etc.
  • doskonała znajomość środowiska relacyjnych baz danych (preferowane MS SQL Server, Oracle, Informatica)
  • doświadczenie w obszarze tuningu wydajności np. optymalizacja zapytań, profilowanie systemu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (rekrutacja i współpraca międzynarodowa).

Mile widziane:

  • długoletnie doświadczenie zawodowe w testowaniu oprogramowania różnymi metodami;
  • praktyczna znajomość hurtowni danych
  • certyfikaty testerskie typu ISTQB oraz z obszaru narzędzi i technologii microsoftowych

Oferta obejmuje

  • bezpośrednią współpracę na podstawie wybranej formy: umowa o pracę, B2B lub umowa o dzieło;
  • międzynarodowe środowisko z możliwością wdrożeń i szkoleń zagranicznych (dla chętnych);
  • dostępne również role umożliwiające wpływ na rozwiązania w projekcie a nie tylko ich implementację;
  • pełną i konkretną informację o projektach dopasowanych do Twoich oczekiwań, którymi dysponujemy;
  • bogaty pakiet socjalny z możliwością wyboru benefitów;
  • elastyczne godziny współpracy i częściowy home office (szczegóły zależne od docelowego pracodawcy);
  • podczas udziału w rekrutacji, wsparcie na każdym etapie wspomagające efektywne zakończenie; tego procesu, w tym konsultacja CV i oczekiwań finansowych.