Polski English

Nr ref. 17121/ 0

Specjalista ds. rozwoju rynku

Lokalizacja: Bielsko – Biała

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego klienta, firmy z branży odzieżowej poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. rozwoju rynku.

Opis stanowiska

  • definiowanie potencjału rynku i umacnianie pozycji firmy na rynku,
  • przygotowywanie i uczestniczenie w targach i wystawach międzynarodowych,
  • kontrola realizacji kontraktów zagranicznych,
  • czuwanie nad zgodnością otrzymywanych oraz wystawianych dokumentów z polskimi przepisami prawnymi i umowami międzynarodowymi,
  • przygotowywanie dokumentacji handlowej,
  • pozyskiwanie nowych dystrybutorów i nowych rynków zbytu,
  • stały kontakt z klientami, analiza ich potrzeb, monitorowanie możliwości rozszerzenia współpracy,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dot. klientów i konkurencji.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym,
  • znajomość dodatkowego języka obcego będzie atutem
  • minimum roczne doświadczenie w działach eksportu lub na stanowiskach odpowiedzialnych za sprzedaż i rozwój rynków zagranicznych,
  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

Oferta obejmuje

  • wynagrodzenie stałe oraz motywujący system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • praca z klientem zagranicznym.